1
maj

Miłość z rynsztoka

   Autor: admin   kategoria: Wolno Myślenie

Miłość z rynsztoka

Przeglądając program telewizyjny(dodatek do piątkowego wydania pewnej gazety ogólnopolskiej) natknąłem się na stronę, o treści reklamowej, na której znajdowała się oferta aplikacji do pobrania na telefony komórkowe m.in. tapety i gry dla dzieci. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to, że w górnej części rzeczonej strony znajdowała się oferta gier, pokazów zdjęć oraz filmów skierowanych do dorosłej części użytkowników komórek. Zadałem sobie pytanie. Co za idiota zamieszcza takie strony w gazetach, do których mają dostęp dzieci? Przecież jest tzn. literatura fachowa gdzie swobodnie można umieścić takie materiały reklamowe.

Niech zamieszczający idiota się nie obraża, gdyż trzeba być totalnym imbecylem z mózgiem wypranym przez forsę, aby nie przewidzieć skutków takich działań. Ja już nie mówię o rozpadzie małżeństw spowodowanych zamianą partnera na telefon.

Mówię o dzieciach, które mogą bez przeszkód (telefon nie sprawdzi ile mają lat) pobrać sobie aplikacje o treści pornograficznej.

Tutaj robi się poważnie.

Zacząłem się nad tym głębiej zastanawiać i doszedłem do wniosku, że skutki działań takich idiotów już są widoczne.

Niestety to dzieje się na naszych oczach.

Co rusz słyszy się o małoletnich rodzicach. Słyszy się o młodych matkach porzucających noworodki lub pozbawiających życia własne dzieci. Małoletnie prostytutki działają w galeriach handlowych. To wszystko jest skutkiem rozprężenia obyczajowego.

Spróbujmy przeanalizować ten proces.

Dziecko obdarzone jest naturalną ciekawością, wynikającą z chęci poznania świata. Szczególnie zaś ciągnie do tego, czego rodzice zakazali. Tutaj zaś świat mediów rozkłada szeroki wachlarz możliwości dotarcia do treści przeznaczonych tylko dla dorosłych.

Dzieci czerpiąc wiedzę o seksualności człowieka w tak wulgarnej wersji i dodatkowo w wieku, w którym na taką wiedzę w ogóle jest za wcześnie, zostają skrzywione psychicznie. Ponadto widząc takie rzeczy w mediach, zaczynają traktować wulgarne podejście do zbliżenia pomiędzy kobietą i mężczyzną jako rzecz naturalną i powszechną.

Na nic nie zdadzą się tłumaczenia rodziców, że akt miłosny to sprawa bardzo intymna i ściśle połączona ze związkiem psychologicznym pomiędzy partnerami. Dla nich to mechaniczna kopulacja widziana na ekranie telefonu.

W efekcie otrzymujemy dzieci w roli rodziców. Co się dalej dzieje widzicie i słyszycie sami.

Życzę wam samych sukcesów w roli cenzorów.

Wracam do przeglądania programu. Może znajdę coś wartego obejrzenia pomiędzy jakimś serialem a powtórką teleturnieju. Tak po 22 – drugiej.

Autor tekstu: Paweł Tworkowski
Copyright © 2012 paweltworkowski.pl Paweł Tworkowski

Podziel się na:
  • Facebook
  • Google Bookmarks
  • Twitter
  • Wykop
Opublikowano dnia wtorek, 1 Maj 2012 o godz. 7:12 pm w kategorii Wolno Myślenie. Możesz śledzić komentarze tego wpisu przy pomocy kanału RSS 2.0. Możesz zostawić komentarz lub wysłać sygnał trackback ze swojego bloga.

Zostaw odpowiedź

Imię (*)
E-mail (będzie ukryty) (*)
Strona www
Komentarz